Wellness

VÍTEJTE VE WELLNESS ORSINO

Jste unaveni po náročné cestě nebo vám počasí zrovna nepřeje natolik, abyste mohli využít ke koupání přehradu Lipno? Využijte možnosti relaxace v našem wellness centru. K dispozici je vyhřívaný vnitřní bazén s relaxační zónou, finská sauna pro 4 osoby a možnost privátního využití whirlpoolu pro max. 4 osoby, vše zasazené do moderního interiéru.

Finská sauna

Bolí vás po celodenní lyžovačce celé tělo? Prohřejte si unavené svaly v naší finské sauně. Saunování je nejen příjemným odpočinkem, ale také skvělou prevencí viróz a nemocí z nachlazení.


Relaxace

Smyslem relaxace je dosažení lepší psychické pohody prostřednictvím uvolnění. Mnoho výzkumů dokázalo, že mezi tělesným a duševním napětím existuje velmi úzký vztah – jedno se přelévá do druhého.


Krytý bazén

Odpočiňte si po náročném dni ve vyhřívaném hotelovém bazénu o stálé teplotě 26-27°C. Osloví vás zde příjemné osvětlení, moderní lehátka a nádherný výhled do přírody celoprosklenou stěnou. Dopřejte si chvíle klidu a relaxu.


Privátní whirlpool

Stres a každodenní starosti mizí z vaší mysli, napětí nahromaděné ve svalech se uvolňuje, svaly se zotavují z každodenních činností, to jsou blahodárné účinky whirlpoolu.Masáže dle výběru

Klasická masáž

Relaxační masáž

Sportovní masáž

Reflexní terapie

Thajská olejová masáž

Indická masáž

Turecká masáž

Lymfodrenáž - částečná

Léčebně kosmetická masáž pleti

Kombinovaná masáž

Masáže - ceník

30 minut (částečná)

Cena 800,- Kč (bez rozdílu druhu)

1 hodina (celková)

Cena 1400,- Kč (bez rozdílu druhu)

Resort Orsino disponuje 42 pokoji s celkovou kapacitou 106 lůžek. Pokoje jsou moderně zařízené, světlé a skýtají pohodlí a příjemné zázemí pro Váš spokojený pobyt. Snídaně či polopenze jsou zajištěny v restauraci, která slouží pouze klientům hotelu.

Adresa

ORSINO RESORT
Volarská 167
382 26 Horní Planá

Management

Monika Kurková, director
kurkova@resortorsino.cz

Rezervace

Tel: +420 381 001 700
rezervace@orsino.cz
Číslo účtu: 35-8090340207/0100

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.

Resort Orsino v Černé v Pošumaví hodnocení