Restaurace

S LIPNEM NA TALÍŘI

Moderně zařízená restaurace s nádherným výhledem na Lipno, jejíž součástí je i prosklená terasa, je vám k dispozici nejen na snídaně a večeře, ale také během celého dne pro občerstvení. O vaše pohodlí se postará příjemný a profesionální personál. Ochutnáte speciality tradiční české kuchyně, připravené vždy z čerstvých regionálních surovin. Samozřejmostí je také široká škála nápojů, vč. kvalitních vín.


BUFETOVÁ SNÍDANĚ

Jako každý den jinde, tak i u nás na Orsinu začíná den snídaní. Vždy čerstvé suroviny prvotřídní kvality provoní restauraci jen co vejdete do dveří. Snídaně připravujeme formou švédských stolů, takže o výběr není nikdy nouze. Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 hodin.

Cena snídaně: 300 Kč (pokud není součástí ceny za pokoj)


VEČEŘE PO DOMÁCKU

Po náročném dni stráveném ať už v hotelovém wellness, na lyžích nebo v přírodě potěší chutná večeře. Náš kuchař každý den připravuje bohaté menu s výběrem předkrmů, hlavních jídel, salátů a polévky, vše formou bufetu. Večer strávený v naší restauraci při západu slunce nad Lipnem si oblíbíte třeba i se sklenkou vybraného vína. Večeře podáváme od 18:00 do 20:00. Po předchozí dohodě zajistíme speciální dietní požadavky.

CENA VEČEŘE: 450,- KČ (za doplatek pokud není součástí pobytu polopenze)


KAVÁRNA S TERASOU

naše menu k náhleduResort Orsino disponuje 42 pokoji s celkovou kapacitou 106 lůžek. Pokoje jsou moderně zařízené, světlé a skýtají pohodlí a příjemné zázemí pro Váš spokojený pobyt. Snídaně či polopenze jsou zajištěny v restauraci, která slouží pouze klientům hotelu.

Adresa

ORSINO RESORT
Volarská 167
382 26 Horní Planá

Management

Monika Kurková, director
kurkova@resortorsino.cz

Rezervace

Tel: +420 381 001 700
rezervace@orsino.cz
Číslo účtu: 35-8090340207/0100

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.

Resort Orsino v Černé v Pošumaví hodnocení